TOPLULUK BİLEŞİMİ

VeNodes
2 min readMar 23, 2022

Bu makalede, düğümler, bileşim stratejileri ve geleceğin tokenomiği hakkında derine ineceğiz. Hedefimiz, modaya bağlı olmayan ve güçlü bir topluluk tarafından desteklenen dayanıklı ve kazançlı bir ödül sistemi olarak işlev görecek, sürdürülebilir bir VeChainThor destekli NFT projesi başlatmaktır.

Geleceğin Potansiyel Düğüm Portföyü

NaaS projesini başarılı kılan, düğümlerin dikkatli seçimi ve düğüm portföyünün çeşitliliği. VeNodes fikrini, geliştiricimizin düğümler hakkındaki engin bilgisi, tutkusu ve tecrübesine dayanarak başlattık.

Bu sebeple, tabiri caizse, samanı çöpünden ayırmak konusunda kendimizi yeterli görüyoruz. Mevcut ve gelecek düğümlerin gerçek potansiyelini araştırarak portföy hedeflerimizi sürekli olarak yeniden şekillendireceğiz. Tabii ki bu, oylamalar, düğüm sohbetleri ve AMA’lar aracılığıyla toplulukla birlikte yapılacaktır.

Aşağıda dikkatimizi çeken düğümlerin listesi mevcut. Not: Genel olarak kripto/NFT pazarı, sürekli olarak değişmekte. Uyum sağlayan güçlerimiz ile birlikte trendleri takip etmek, mümkün olan en iyi stratejiyi belirlemek için şart.

POTANSİYEL DÜĞÜMLERİN LİSTESİ

Strong

GALA (oyunlar, müzik)

HELIUM

FLUX

DAG

HBAR

FTM

Aynı zamanda, Hive investments, THOR financial, Diamond Dash ve birçok proje daha da radarızmızda. Yatırım gerekçelerimizin şeffaf ve net olması için topluluğumuzu potansiyel düğümler hakkında eğitmeyi hedefliyoruz.

Bileşim Stratejisi

Sihir burada gerçekleşiyor. Başarılı bir bileşim stratejisi herhangi bir NaaS projesinin hızla yükselmesini sağlar. Bileşim, ödüllerden ödül üretmek amacıyla ödülleri yeniden kullanmaktan başka bir şey değil. Albert Einstein bir zamanlar bileşik faizi “dünyanın 8. harikası” olarak adlandırmıştı.

Biz de mümkün olan en iyi bileşim stratejisini bulup kurmak için tutkuluyuz. Her ay, bileşim fikirlerimizi topluluk ile paylaşacağız. Sonrasında da topluluk ödüllerinin nasıl dağıtılacağı konusunda bir oylama gerçekleşecek.

“Topluluk portföyümüze hangi düğümleri eklemeliyiz?”

“Ödüllerin ne kadarını topluluğa geri vermeliyiz?”

“Diğer hangi yatırım fırsatlarını araştırmalıyız?”

Yukarıdaki sorular da topluluk olarak cevaplandıracağımız tipik sorular olacak.

Geleceğin Tokenomiği

Aylık düğüm ödülleri aşağıdaki grafiğe göre harcanacak:

● %85, aylık topluluk oylamasının sonuçlarına göre kullanılacak. Muhtemel sonuçlar (sadece bunlarla sınırlı olmamakla beraber): düğümlere %0–100 yeniden yatırım ile VeNodes sahiplerine %0–100 oranları kombinasyonu ile dağıtım.

● %10, şirketin tüm giderlerini karşılamak için kullanılacak.

● %5, Ve Nodes NFT’si bulunan şanslı bir kişiye $VET olarak hediye edilecek.

Sırada Ne Var?

Size VeNodes’daki ilerlemeler konusunda haftalık güncellemeler yapmaya devam edeceğiz. Twitter hesabımızı takip ederek gelişmelerden haberdar olmayı unutmayın.

Gerçek NFT’miz, topluluğumuzun oluşumu, çekilişler ve protokoller hakkında daha fazla bilgiyi yakında duyuracağız.

--

--