VENODES | VECHAINTHOR İÇİN DÜĞÜM ÇÖZÜMÜ

VeNodes
2 min readMar 20, 2022

Uzun zamandır beklediğimiz inovatif çözüm sonunda harekete geçti.
VeNodes, günümüzde iyi bilinen bu ikileme, en çekici ve topluluk odaklı çözüm ile, süregelen NFT modasına dahil olacak.

NFT MODASI

Hepimizin fark etmiş olduğu üzere, NFT’ler adeta patlıyor. Son zamanlarda sayamayacağımız kadar çok farklı tipte NFT projeleri piyasaya sürüldü ve bu sebeple paranızı nereye yatırıp yatırmayacağınıza karar vermek zorlaştı. Her şey, kendi eşsiz cüzdan kodunuza bağlı basit bir “sanat eseri” ile başladı.

Fakat sonrasında, ne olduğunu anlayamadan, sanat, bir NFT almak için bir sebep olmaktan çıktı. Geleceğe dair bir olanak ve bir fayda vaadi doğdu ve bir çok proje, oyunlaştırma fikirleriyle ortaya çıktı, Metaverse uygulamaları ve bir takım tokenlaştırılmış pay sistemleri gibi.

Ne yazık ki, bizim gibi, bu projelere para yatıran insanların çoğu da hala bu vaatlerin yerine getirilmesini bekliyor.

VeNodes, VeChainThor topluluğu tarafından yaratılan ve yukarıda bahsedilen projelerin yarattığı hüsrandan yola çıkan bir proje.

Yukarıda bahsedilen projelerden kasıt, tamamen büyük pazarlama bütçeleriyle yaratılmış olan modaya dahil olmak amacıyla başlatılan, ne gerçekçi ne de anlaşılır olan yol haritalarına dayanarak geliştirilen projeler.

TOPLULUKTAN TOPLULUĞA

Bir Kripto tutkunları grubu, geliştiriciler ve pazarlamacılar olarak biz de VeChainThor topluluğu içinde birbirimizi bulduk ve artık değişim zamanı olduğuna karar verdik. Moda, çok güçlü bir araç olsa da her zaman geçici olur.

Topluluğun gücü, gerçek gücün yattığı yerdir. Gurur duyduğumuz VeChain topluluğu üyeleri olarak, güçlü bir topluluğun neler başarabileceğini ilk elden gördük. Güçlü bir kolektif birim olarak birlikte çalışmaya karar verdiğinizde, sınır yoktur.

ERİŞİLEBİLİR DÜĞÜMLER (NMA, NODES MADE ACCESSIBLE)

VeNodes’un karşılayacağı önemli bir ihtiyaç, düğümleri herkes için erişilebilir ve uygun maliyetli hale getirmek olacak. Fikrimizce, düğümlere dayanan akıllı stratejiler sadece varlıklı insanlar için olmamalıdır.

Node staking(düğüm stake etmek), özellikle de tokenlaştırılan payların sadece yanlış umut ve vaatlere dayanan sürdürülemez bir token dağıtımı üreten ve bunun gereğinden fazla kullanılan bir hile haline gelmiş olduğu mevcut NFT pazarında, çok önemli bir araçtır. VeNodes’un yapacağı şey ise, NFT satışları aracılığıyla iyi araştırılmış yüksek potansiyelli düğümleri satın almak olacak.

Bir VeNodes NFT sahibi olarak, sürekli büyüyen bir hazine ve sayısız ödül içeren VeNode topluluk ödül fonumuzun bir parçası olacaksınız.

VeNodes, VeChainThor odaklı bir proje olduğundan, projemiz VeChainThor genel blok zincirinde yayınlanacak ve (gelecekteki) VeChain hizmetlerini ve yeniliklerini destekleyecektir.

--

--